
Madrac Turist
- Visina: 12 cm
- Tvrdoća: Srednje tvrdi
od 113,30 €
103,47 €

Plaćanje
na rate

Godine
garancije
- Opis
- Tehničke informacije
Opis
Madrac je izrađen od višeslojne jezgre PU pjene, koja osigurava optimalnu udobnost, potporu i dugotrajnost. Svi slojevi madraca jednako pridonose ravnomjernom raspoređivanju težine i smanjenju točaka pritiska tijekom spavanja. Ova kombinacija materijala čini madrac idealnim za osobe koje traže kvalitetan san uz savršenu ravnotežu podrške i udobnosti.
Madrac Turist iznimnih je termoaktivnih svojstva, fleksibilan je i prilagođava se cijeloj duljini tijela. Madrac možete koristiti obostrano – okrenite madrac i odaberite stranu koja vam bolja odgovara – mekša ili tvrđa.
- Ortopedska jezgra
- Prozračan i udoban
Jezgra madraca od poliuretanske pjene štiti od nastanka gljivica i bilo kakvih mikrorganizama. Zbog svoje visoke elastičnosti madrac Turist kvalitetno se prilagođava svakom obliku tijela. Madrac dolazi sa visoko kvalitetnom presvlakom od retexa (netkanog tekstila).
Za maksimalni vijek trajanja, madrac koristite na letvičastim podnicama maksimalnog razmaka između letvica 5cm, širine letvica maksimalno 6cm. Ponudu podnica možete pogledati na ovom linku.
Tehničke informacije
| Visina jezgre: | 12 cm |
| Visina navlake: | – |
| Ukupna visina madraca: | 12 cm |
| Tvrdoća madraca: | Srednje tvrd |
| Svojstva madraca: | Poliuretanska pjena 21 kg/m3 |
| Obostrano korištenje: | DA |
| Skidiva i periva navlaka: | DA |
| Garancija: | 2 godine |
Povezani proizvodi

Madrac Aktual Šušta
208,92 €

Madrac Biosan Organik
236,91 €

Madrac Biovital
262,92 €

- Visina: 22 cm
- Tvrdoća: Srednje tvrdi
Madrac Fenix Antialergic
408,41 €



