
Madrac Optimal
Tvrdi madrac sa Bonell oprugama. Dodatno mu je ojačan lumbalni dio radi bolje prilagodbe tijelu. Madrac je visine 20cm i dolazi sa skidivom i perivom navlakom.
- Opis
- Tehničke informacije
Opis
Madrac konstruiran sa klasičnom Bonell opružnom jezgrom. Opruge su promjera 2.4mm i garantiraju dugotrajnu izdržljivost. Podnose visoka opterećenja stoga je ovaj madrac prikladan i za osobe veće tjelesne težine. Zahvaljujuću opružnoj jezgri, madrac ne zadržava toplinu niti vlagu i osigurava zdravu mikroklimu prilikom spavanja.
- Ojačan lumbalni dio
- Prikladan za osobe veće tjelesne težine
- Odlično provodi toplinu i vlagu
- Antialergijski i antibakterijski
- Skidiva i periva navlaka
Središnji lumbalni dio madraca ojačan je poprečnim trakama od poliuretanske pjene čime se postiže dodatna potpora tijelu. Bočna ojačanja osiguravaju lakše i sigurnije ustajanje iz kreveta.

Napomena: Točke ➊ ❷ ❸ dijelovi su navlake
SKIDIVA I PERIVA NAVLAKA
Madrac dolazi sa udobnom Strech navlakom sa antialergijskim i antibakterijskim punjenjem. Odbija grinje i kućne nametnike i pruža dodatnu zaštitu za vaš madrac. Lako je možete skinuti i oprati u perilici na 40c.
Korištenjem kvalitetne podnice dodatno povećavate udobnost i vijek trajanja madraca. Za maksimalni vijek trajanja, madrac preporučamo korisiti na podnici Bioflex Baze H.
Tehničke informacije
| Visina jezgre: | 19 cm |
| Visina navlake: | 1 cm |
| Ukupna visina madraca: | 20 cm |
| Tvrdoća madraca: | Tvrdi madrac |
| Svojstva madraca: | Bonell promjer žice 2.4mm
Poliuretanska pjena Filc Strech tkanina 100% PES sa 200gr/m2 PES vatom |
| Obostrano korištenje: | DA |
| Skidiva i periva navlaka: | DA |
| Antialergijska navlaka: | DA |
| Antibakterijska navlaka: | DA |
| Garancija: | 2 godine |
Povezani proizvodi

Madrac Maestral




