









Kutna Garnitura s ležajem Costa II LSZ 268x204cm
1.845,00 €
Dostava nije uračunata u cijenu proizvoda. Za informacije o cijeni dostave, molimo kontaktirajte nas putem emaila na: info@biosan-madraci.hr ili telefonski na broj: 092/3315-447.

Plaćanje
na rate

Godine
garancije
Kategorija: Kutne garniture
- Opis
Opis
| Spremnik za posteljinu: | DA |
| Vrsta opruge: | Tip B |
| Pjena: | Visokoelastična |
| Ležaj na razvlačenje: | DA |
| Mehanizam za razvlačenje: | DELFIN |
| Kut: | Može biti isporučena kao lijeva ili desna |
| Širina: | 268cm |
| Dužina: | 204cm |
| Visina spuštenog naslona: | 93cm |
| Visina uzdignutog naslona: | 109cm |
| Površina za spavanje: | 194 x 123cm |
| Visina sjedišta: | 43cm |
Preporucena tkanina Monolith (vodootporni baršun)

Povezani proizvodi

Ragusso S 284x170 / s puma ležajem
2.100,00 €
Vidi proizvodOvaj proizvod ima više varijanti. Opcije se mogu odabrati na stranici proizvoda
×



