Hot

Madrac Maestral
- Opis
- Tehničke informacije
Opis
Madrac Maestral konstruiran je sa klasičnom opružnom (Bonnell) oprugom. Visoke je izdržljivosti i odlične nosivosti, stoga je prikladan i za osobe veće tjelesne težine. Jezgra madraca sastoji se od Bonnell opruga visine 14 cm s debljinom žice od 2,4 mm, što osigurava izvrsnu potporu tijelu.
Lateksirane kokos plohe visine 1.2cm omogućuju izvrsnu ventilaciju madraca čime se postiže dugotrajna svježina i higijenski maksimum.
- Ne zadržava toplinu ni vlagu
- Prikladan i za osobe veće tjelesne težine
- Antialergijski i antibakterijski
- Skidiva i periva navlaka
Na lateksiranu kokos plohu postavljaen je sloj PU pjene debljine 1 cm gustoće 25 kg/m3, što dodatno poboljšava udobnost madraca.
UDOBNA I MEKANA NAVLAKA
Navlaka je Strech, antialergijska i antibakterijska, odbija grinje i kućne nametnike te dodatno štiti vaš madrac. Lako je možete skinuti i oprati u perilici na 40c.
Tehničke informacije
| Visina jezgre: | 19 cm |
| Visina navlake: | 1 cm |
| Ukupna visina madraca: | 20 cm |
| Tvrdoća madraca: | Srednje tvrd |
| Svojstva madraca: | Bonnell jezgra 14cm 2,4mm debljina žice Lateksirani Kokos 12mm obostranoPU pjena 25kg/m3 1cm obostranoStrech tkanina 100% PES sa 200gr/m2 PES vatom |
| Obostrano korištenje: | DA |
| Skidiva i periva navlaka: | DA |
| Antialergijska navlaka: | DA |
| Antibakterijska navlaka: | DA |
| Garancija: | 2 godine |
Povezani proizvodi

Madrac Optimal
od 303,25 €
Vidi proizvodOvaj proizvod ima više varijanti. Opcije se mogu odabrati na stranici proizvoda

Madrac Prestige XXXL
od 518,40 €
Vidi proizvodOvaj proizvod ima više varijanti. Opcije se mogu odabrati na stranici proizvoda
×



