
Madrac Fenix Antialergic
- Visina: 22 cm
- Tvrdoća: Srednje tvrdi
od 539,55 €
408,41 €

Plaćanje
na rate

Godine
garancije
- Opis
- Tehničke informacije
Opis
Fenix Antialergic madrac karakterizira 6 cm debeli gornji sloj od prirodnog lateksa. Lateks, poznat po svojoj elastičnosti i dugotrajnosti, pruža niz prednosti:
- Prirodna Podrška: Lateks se savršeno prilagođava tijelu, pružajući prirodnu podršku svim dijelovima tijela i pomažući u smanjenju pritiska na zglobove.
- Hipoalergen: Lateks je otporan na grinje i mikroorganizme, čineći madrac idealnim izborom za osobe s alergijama.
- Dugotrajan: Izdržljiv i otporan na deformacije, osigurava dugi vijek trajanja madraca.
- Prozračan: Lateks omogućava odličnu cirkulaciju zraka, sprječavajući zadržavanje topline i vlage, što rezultira ugodnijom klimom za spavanje.
Invoativna Valjkasta Jezgra za Termoregulaciju
Valjkasta jezgra punjena mljevenim lateksom omogućava izvrsno održavanje mikro klime unutar madraca. Postojano cirkuliranje zraka sprječava pothlađivanje i pregrijavanje tijela, pružajući optimalnu termoregulaciju.
Baza od Poliuretanske Pjene za Stabilnost
Baza madraca izrađena od poliuretanske pjene pruža čvrstu potporu i stabilnost, doprinoseći dugotrajnoj ispravnosti i udobnosti madraca.
Ekološki Održiv Proizvod
Jezgra madraca izrađena je od viška materijala nastalog u redovitoj proizvodnji, čime se smanjuje otpad i doprinosi očuvanju okoliša.
Antialergijska i Antibakterijska Navlaka
Silver antistress navlaka pruža dodatnu zaštitu od alergena i bakterija, odlikujući se prozračnošću i lakoćom održavanja. Skidiva je i periva na 40°C te osigurava higijenu i udobnost tokom spavanja.
Jednostavno Održavanje
Zaštitna mrežica olakšava skidanje i oblačenje navlake, čineći održavanje madraca praktičnim i jednostavnim.
Tehničke informacije
| Visina jezgre: | 21 cm |
| Visina navlake: | 1 cm |
| Ukupna visina madraca: | 22 cm |
| Čvrstoća madraca: | srednje tvrd |
| Svojstva madraca: | Inovativna valjka jezgra punjenja mljevenom pjenom PU pjena Gornji sloj od latexa visine 6cm 100% poliesterska presvlaka štepana 200gr/m2 PES vatom |
| Obostrano korištenje: | DA |
| Skidiva i periva navlaka: | DA |
| Antialergijska navlaka: | DA |
| Antibakterijska navlaka: | DA |
| Garancija: | 2 godine |
Povezani proizvodi

Madrac Biosan Organik
236,91 €

Madrac Diskus

- Visina: 21 cm
- Tvrdoća: Srednje tvrdi
Madrac Elegant HR
259,36 €

Madrac Fenix Memory
347,70 €



